دوست داشتن دل آدمو روشن میکنه، میرسی به سالهایی که دیگه دوست داشتن هیجان عاشقی توش نیس، دیگه طرف مقابلت برات معما نیس، خیلی چیزا برات عادی و معمولی میشه، 

معمولان رفت زیر آب.

مرگ به سادگی چیزی که بیان میشه نیست نه نیست، مردن با سیل، مردن با مار، مردن با ترس، مردن با خفگی، 

مرگ وحشت رو به تموم سلولهات می چشونه، 

اما در آغوشت می گیره که اونقدر بفشاردت تا عصاره شی.

. حالم از خاشقچی و همه اخبار مربوط بهش به هم می خوره، حالم از مردم فریبی بهم می خوره.

کاش میشد آدم بدای مردم فریب به سزا برسن. اما دنیا عاشقشونه، زندگیاشون انگاری بهترتره. 

کاش هیچوقت جز به خودم به هیچکس ظلم نکنم. 

دوست داشتن دلو روشن میکنه، وقتی پنجاه سالت باشه و عاشق شی، قدرتشو نداری رازدار خودت باشی. 

همیشه باید جوونهای درونت رو زنده نگه داری که بتونن عاشقت کنن. 

دنیا وادارت می کنه با همه لذتی که از عشق بردی همشو بالا بیاری. 

عشق به یک انسان 

انسان همزمان با همه بی شعوری هاش، با شعوری های دلفریبی داره. 

پنجاه ساله شی می فهمی. 

مردی که تا پنجاه سالگی نفهمه عشق چیه، بعدش دیگه اصلا نمیتونه بفهمه. 

میتونه بفهمه، مخش پیر شده، قلبش پیرتر. 

برای خیلی ها فرقی نداره که تو روبروشونی یا یکی دیگه، اونا برده ی خواسته هاشونن نه اهل شناختن تو.

همین که ازارت ندن کافیه. 

چند بار میشه دوست داشتن نامردی رو تف کرد. باز دهنت پر از بزاقِ توجه میشه. 

توجه به مردکی که رهاش کردی

پنجاه که بشی رها کردن رو خوب بلد میشی

ممکنه اسنعدادشو نداشته باشی حتی

اما اونیکه براش یه آدم معمولی هستی و با هیچکس فرق نداری چرا برات خاص باشه وقتی خوذش نمیخواد بهش اویزون باشی. 

خیلیا دوس دارن توجه بخورن اما توجه نکنن بهت. 

خیلیا تشنه ی توجه هستن، بی تفاوت باشن و توجه ببینن. 

من عاشق نهال هستم. شاید اگر هم دوستم نمیداشت عاشقش می بودم. شیرینه، خیلی شیرین. انقده که می بوسمش لبام موچ میشه. خیلی خوشه مزه ش. لبخندش دلبره. عاشق علی کوچولو هم هستم. بهترینه منه. 

بعد از مرگ دلم برای خیلیا تنگ میشه، اما ترجیحم اینه فراموشم کنن، که اذیت نشن اگر نباشم .

دلم برای هوارتا آدم تنگ میشه. خیلی زیادن. شاید بتونم یواشکی و نامحسوس همیشه باشم کنار همشون، و همیشه ازشون باخبر باشم. نمیخوام دل بکنم از همه اونایی که عزیزم هستن. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

راهی به سوی نور دنياي اطلاعات نوشته های دل من کیمیای خاک آغوز رادیو جوان دفترچه ی خاطرات کوثرنامه Rosa کالباس بر محک